Chlpaté nechty – Trend tejto jari

Manikúra nás dokáže niekedy prekvapiť, a to všetko vďaka štylistom. Mali sme sklenené nechty, šité nechty, kačaciu manikúru, bublinkové nechty a mnoho iných trendov. Niektoré z nás sledujú módu, iné sú dosť skeptické. Napriek tomu sa trendy neustále menia. Čo nás prekvapí na jar? Aká manikúra sa stane populárnou?

Táto jar začne silným nástupom trendov v manikúre. Trend, o ktorom hovoríme, mal svoju prvú premiéru na nechtoch niektorých ľudí už koncom minulého leta. Dámy a páni, predstavujeme vám chlpaté nechty! O čom je tento trend? Odkiaľ pochádza trend chlpatých nechtov? Dovoľte nám to vysvetliť.

Začiatok chlpatých nechtov bol, ako obyčajne, na módnych prehliadkách. Prvé chlpaté nechty boli predvedené na prehliadke jeseň/zima 2016 u Libertine. Chlpatá manikúra je nápadom vedúceho pracovníka značky CND, spoločnosti, ktorá vyrába laky na nechty, používané na módnych prehliadkach Jan Arnold. Udrží sa trend chlpatých nechtov dlhšie?

Chlpaté nechty sú v podstate umelou kožušinou, nalepenou na nechty alebo do vlhkej vrstvy laku na nechty. Tento fascinujúci trend má svojich stúpencov, ale aj neprajníkov, tak ako to bolo aj s bublinkovými nechtami. Nie je to šokujúce, pretože chlpaté nechty nie sú ešte veľmi populárne, sú nepraktické, ale aj veľmi originálne. Bublinkové nechty boli trendom, ktorý si nenašiel svoje miesto vo svete manikúr. Čo sa stane s chlpatými nechtami? To ukáže nadchádzajúce sezóna.

Chlpaté nechty môžu mať viac alebo menej impozantnú formu. Veľmi dlhá kožušina na nechtoch je trendom, predstaveným na prehliadkovom móle. Avšak, chlpaté nechty môžu mať aj praktickejšiu formu – chlpaté nechty pokryté krátkou, farebnou kožušinou môžu uspieť; tak ako pieskové nechty – pre niekoho sú otrasné a nepohodlné, ale určite sa nájdu aj ľudia, ktorí budú zbožňovať chlpaté nechty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *