Dokonalé odlíčenie s Biphasic od Diego Della Palma

Každá žena, ktorá sa dobre stará o svoju krásu vie, aké dôležité je odličovanie. Čistenie pleti predovšetkým určuje výzor a stav pokožky, a to znamená, že aj – líčenia. Preto si ženy, ktoré oceňujú pekný vzhľad, obľúbia odličovač Biphasic od Diego Dalla Palma.

Odličovač Biphasic od Diego Dalla Palma sa odporúča pre odličovanie tváre, očí a pier (aj vodeodolného make-upu). Je vhodný pre všetky tipy pleti, aj pre citlivú. Balenie (150 ml fľaštička) je priehľadné, takže môžete jasne vidieť jeho obsah. Odličovač Biphasic od Diego Dalla Palma je dvojfázový prípravok. Čo to znamená? Ako napovedá samotný názov, produkt má dve fázy: vodný roztok a mastný, vytvorený na olejovej báze. Vrchná fáza je mastná (má bielu farbu a v nádobke je dobre viditeľná), a spodnú fázu tvorí vodný roztok (modrý). Pred použitím musíte potriasť nádobkou, aby sa dve fázy spojili dohromady a dôkladne odstránili make-up.

Odličovač Biphasic od Diego Dalla Palma obsahuje pár veľmi dôležitých zložiek, ktoré rozpustia make-up a skvele sa postarajú o pleť. Medzi nimi sú: vitamín A a C, vápnik, glycerín, rastlinné výťažky (mango a mesiačik) a vône. Tieto látky by mali hydratovať, vyhladiť, osviežiť a upokojiť. Na jednej strane musia byť dosť účinné a silno pôsobiť, avšak na druhej strane – by mali byť jemné, pretože vyživujú oblasť očí a pier, kde je citlivá pokožka.

Ako používať odličovač Biphasic od Diego Dalla Palma? Pred použitím zatraste nádobkou, aby sa premiešali zložky. Na bavlnený tampón naneste malé množstvo prípravku a krúživými pohybmi vyčistite tvár od podkladovej vrstvy a púdra. Odličovanie očí a pier vyzerá trochu inak. Rúž a lesk na pery odstránite prehnutým bavlneným tampónikom. Pomocou okraja tampónika odlíčte konturku na pery, a potom zbytok rúžu. Oči odlíčite priložením bavlneného tampónika s odličovačom Biphasic na viečka, aby sa rozpustili očné tiene a maskara.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *