Každá žena vie, že najlepšia kozmetika sa ľahko používa a spĺňa očakávania pri líčení

Každá žena vie, že najlepšia kozmetika sa ľahko používa a spĺňa očakávania pri líčení. Značka Smashbox si očividne myslí to isté. Práve preto vytvorili červeň v tyčinke – L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color. Pozrime sa, či je tento nový produkt niečo, do čoho sa zamilujete a ostane tu s nami.

Červeň L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color od Smashbox je veľmi nezvyčajným prípravkom. Prečo? Väčšina produktov tohto typu má jednotvárnu paletu alebo okrúhly obal a sú lisované tak, aby pripomínali farebný prášok. Avšak červeň od Smashbox je úplne iná. Produkt má tvar tyčinky a ak ho chceme použiť, musíme zatočiť dolnou časťou balenia (tak ako pri rúži). Ale to nie je všetko! Červeň L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color je tiež vybavená hubkou. Isté je, že každé dievča si zamiluje toto riešenie; už žiadne štetce, že? Alebo žeby nie? Po nejakom čase bude hubka pokrytá prípravkom a bude špinavá. Faktom je, že ju môžeme umyť a znova použiť, ale musíme si pamätať, že na aplikátoroch (štetcoch a hubkách) sa zhlukujú baktérie, ktoré škodia pleti. Voľba je na vás.

Červeň L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color od Smashbox je dostupná v ôsmich odtieňoch: Sheer Pink Pearl, Peachy Pink With Golden Shimmer, Warm Coral, Bright Fuschia Pink, Burgundy Wine, True Pink, Rose Nude a Bright Warm Coral. Správne nanesená kozmetika dodáva pleti prirodzený efekt, zvýrazňuje prednosti tváre a zaručuje nádherný a žiarivý výzor. Červeň poskytuje jemne trblietavý finiš, dobre splýva s podkladovou bázou a priehľadným púdrom. L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color by sa mala aplikovať na líca, a potom rozmazať hubkou. Čo je zaujímavé na tomto produkte je, že sa dá aplikovať aj na pery a iné časti tváre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *