Nanoil sérum na tvár s vitamínom C

NANOIL Vitamin C Face Serum. Príval energie pre žiarivú pleť!

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako zdokonaliť vzhľad vašej pokožky? Chceli by ste pleti prinavrátiť jej stratený lesk a urobiť ju žiarivejšou a krajšou? Už ďalej nehľadajte! Dajte svojej pleti príval energie pomocou séra Nanoil Vitamin C! Toto sérum na tvár si veľmi rýchlo poradí s problémom unavenej a matnej pleti. Je vhodný aj na odstránenie stareckých škvŕn a jemných vrások.

Nanoil Vit C. Serum – tajomstvo bezchybnej pleti

Akým fenoménom je Nanoil sérum? Jeho tajomstvo spočíva v najlepšej forme vitamínu C, z ktorého je sérum vyrobené, a tou je kyselina 3-O-etylaskorbová. Prečo na tom záleží? Vitamín C v jeho čistej forme (kyselina L-askorbová) je nestabilný, takže pre pleť nemá veľa benefitov. Preto, aby sme z tejto vzácnej látky vyťažili čo najviac, Nanoil používa najnovšiu a najstabilnejšiu formu vitamínu C. Kyselina 3-O-etylaskorbová prenikne do všetkých vrstiev pleti a nerozloží sa pôsobením slnečného žiarenia alebo vysokých teplôt.

Narozdiel od iných foriem vitamínu C, tá, ktorá je súčasťou Nanoil séra na tvár, je bezpečná aj pre citlivú pokožku – nespôsobuje alergické reakcie alebo podráždenie. Ďalšia ingrediencia použitá v tomto sére, ktorú sa oplatí spomenúť, je extrakt z Punarnavy. Je to veľmi silný antioxidant, ktorý prekypuje omladzujúcimi a pokožku ošetrujúcimi flavonoidmi a rastlinnými sterolmi. Nakoniec, Nanoil a jeho Vitamin C Face Serum je zložené len z tých nevyhnutných zložiek vhodných pre vegánov. Zoznam ingrediencií je krátky.

Ako funguje Nanoil Vit C. Serum?

Nanoil sérum na tvár má mliečnu, hladkú a ľahkú konzistenciu, ktorá rýchlo prenikne do najhlbších vrstiev pokožky, čím pleť ošetrí a prinavráti jej krásny vzhľad. Tento pleťový produkt od Nanoilu vám zaistí žiarivú pleť, zmierni vrásky a zabráni vzniku pigmentových škvŕn od slnka. Najlepšie na tom je to, že tieto účinky si môžete vychutnať za naozaj atraktívnu cenu, najmä, keď vezmeme do úvahy fakt, že Nanoil vám ponúka niekoľkomesačnú pleťovú kúru.

S každou kvapkou Nanoil Face Serum, ktorú si vmasírujete do pleti, sa pokožka vyživí a vyzerá krajšie!

Aké účinky môžete očakávať? Je zrejmé, že Nanoil Vit C. Serum dokáže:

  • zosvetliť fľaky na tvári.
  • rozžiariť pokožku.
  • zlepšiť textúru pleti a zjednotiť jej odtieň.
  • bojovať proti voľným radikálom.
  • zredukovať jemné línie.
  • posilniť steny kapilár.
  • dobre sa postarať o všetky typy pleti, vrátane citlivej a aknóznej pokožky.

Ako by ste mali používať Nanoil Vit C. Serum na dosiahnutie týchto účinkov?

Dobrou správou je, že na používaní Nanoil Vit C. Serum nie je nič nezvyčajné. Aplikácia je super jednoduchá a je založená na nanášaní séra na čistú pleť na tvári, krku a dekolte. Tak, ako pri každom sére na tvár, je odporúčané vyhnúť sa oblasti okolo očí. Pre lepšie výsledky si skúste po nanesení séra urobiť jemnú masáž, aby ste podporili cirkuláciu a pomohli pleti absorbovať sérum hlbšie a rýchlejšie. Počkajte chvíľu a naneste si svoj obľúbený krém na tvár alebo ak vykonávate večernú rutinu (poznámka: sérum môžete používať ráno aj večer), môžete použiť aj vami zvolený Nanoil kozmetický olej. Keďže pri každej aplikácii vám stačí použiť 3-5 kvapiek séra, tak vám Nanoil Vit. C Serum vydrží veľmi dlho.

odporúčané sérum na tvár s vitamínom C Nanoil

Komentáre na Nanoil Vit. C Serum

Milióny pozitívnych recenzií od zákazníčok sú dôkazom toho, že Nanoil Vit. C Face Serum je vysoko efektívny a fenomenálny pleťový produkt. Aké pozitíva robia toto sérum na tvár celosvetovo známym? Je ich viacero. Najčastejšie však používateľky Nanoil Vit. C Face Serum milujú pre jeho skvelé účinky, ktoré vie produkt dodať v prekvapivo krátkom čase. Tiež zdôrazňujú, že cena za 50-ml sérum na tvár nie je vysoká. Ďalšou výhodou tohto séra je to, že je vhodné na citlivú a kuperóznu pleť. Na zhrnutie, bez ohľadu na to, aký typ pleti máte alebo aký máte vek, Nanoil a jeho Vitamin C Face Serum je kľúčom k bezchybnej pleti!

Zaujíma vás viac info? Pozrite si [www.nanoil.sk]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *