Nové laky na nechty – Nail Enamel od Revlon

Šťavnaté, výrazné a dlhotrvácne. Takto môžeme opísať nové laky na nechty Nail Enamel od Revlon. Môžete si vybrať zo 72 farieb modrej, zelenej, červenej, ružovej, hnedej, ale aj perleťovej, s brokátom, trblietavej a s inými čiastočkami, ktoré vyzdobia vaše nechty. Obsah hodvábnych proteínov v produkte zaručuje trvácny finiš a elegantný efekt. Formula lakov na nechty vytvára hladké nechty bez šmúh, vzduchových bublín a iných nedokonalostí. Krátka, ale široká kefka uľahčí aplikáciu a intenzita farby bude závisieť od toho, koľko vrstiev nanesiete.

Ako vytvoriť manikúru alebo pedikúru s Nail Enamel od Revlon? Budete potrebovať: misku vody s mydlom, pilník, nožničky a drevenú paličku, odlakovač a uterák. Nechty by mali byť zmäknuté, aby sa lepšie pilníkovali. Pomocou drevenej paličky pozatláčajte kožtičky na nechtoch a ak chcete, odstrihnite ich. Nechty spilníkujte tak, aby ich tvar ladil s tvarom prstov a farbou, ktorú použijete (a áno, kozmetičky sa riadia pravidlom, že tvar nechtov musí ladiť s farbou laku na nechty). Vysušte pokožku uterákom a naneste lak na nechty.

Čo by ste mali robiť, aby vám Nail Enamel od Revlon vydržal dlhšie? Na necht naneste bázu pod lak na nechty. Poskytne vám dlhotrvácnu manikúru, zabráni lámaniu, ochráni nechty pred zmenou farby a zlepší priľnutie laku na nechty. Keď báza vyschne (môžete ju ustáliť s UV lampou) naneste zvolenú farbu. Každá vrstva by sa mala ustáliť UV lampou alebo môžete počkať, kým vyschne sama. Nakoniec aplikujte vrchnú vrstvu, t.j. produkt, chrániaci pred mechanickým poškodením alebo produkt, urýchľujúci schnutie laku na nechty. Do nechtov a kožtičky votrite hydratačný krém alebo olej. Vaša manikúra s Nail Enamel od Revlon je hotová!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *