Semilac na Valentína: červené laky na nechty

Valentín je hneď za rohom. Nemali by ste premýšľať len o darčeku pre svoju polovičku. Budete potrebovať aj červené detaily v podobne šiat, rúžu alebo laku na nechty. Semilac pripravil laky na nechty špeciálne na Valentína.

Medzi lakmi na nechty od Semilac nájdeme niekoľko odtieňov červenej. Môžeme si vybrať z intenzívnych farieb, vínovej, tmavočervenej, s brokátom alebo bez neho. Z tých najkrajších a najobľúbenejších môžeme vymenovať: Intense Red, Red Carpet, Glitter Red, Dirty Red, My Love, Deep Red, Pearl Red Classic Wine, Elegant Cherry, Burgundy Wine, Tutti Frutti.

Laky na nechty od Semilac majú skvelý lesk a tmavé farby. Precísne pokrývajú necht, neodlamujú sa a ani neodlupujú. Sú uzavreté v čiernych fľaštičkách, ktoré môžeme považovať za ich jedinú nevýhodu. Nikdy neviete kedy vám dojde produkt, takže neviete či vôbec začínať manikúru, pretože vám nemusí vystačiť lak na ďalšiu vrstvu. Červené laky na nechty od Semilac majú štandardné kefky – malé s dosť veľkým vrchom, ktorý sa niekedy ťažko uchopuje. Okrem toho sú laky od Semilac efektné a netvrdnú – ak sú správne skladované.

Existuje pár ďalších produktov od Semilac, ktoré si zasluhujú našu pozornosť. Sú nimi: báza a horná vrstva v jednom, vitamínová báza a vrchná vrstva Top No Wipe. Prvým z nich je báza pod lak na nechty, na ktorú nanášame zvolenú farbu. Ochraňuje necht pred vysúšaním a zmenou farby, zatiaľ čo zabraňuje štiepeniu nechtov. Ba čo viac, obsahuje vitamín E a B5. Veľmi podobný vplyv má vitamínová báza, ktorá simultánne chráni farbu a necht. Top No Wipe dodáva manikúre lesk a chráni ju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *