kondicioner na riasy nanolash

Sérum na mihalnice Nanolash. Zistite, ako ženy hodnotia produkt

Pred niekoľkými mesiacmi sme požiadali skupinu žien, aby vyskúšala nový produkt značky – sérum na mihalnice Nanolash. Cieľom tohto testu bolo analyzovať výsledky produktu, dodané skupinou nezávislých užívateľov. Odozva vykazuje rôzne názory, ktoré boli neskôr prekontrolované a systematizované. Zistite samy, či sérum na mihalnice Nanolash získalo najlepšie hodnotenie od spokojných zákazníčok po celom svete. Aké boli recenzie?

O PRODUKTE

Sérum na mihalnice Nanolash je produkt, podporujúci rast mihalníc. Obsahuje množstvo zložiek, zodpovedných za stimuláciu vlasových korienkov k ich efektívnejšiemu fungovaniu. Zvýšená účinnosť má za následok výrazne predĺženie a zahustenie rias. Zlepšenie ich stavu si všimnete po prvých 2 – 4 týždňoch, avšak, závisí to od individuálnej náchylnosti k aktívnym zložkám produktu. Sérum na mihalnice Nanolash je účinné, čo potvrdili aj mnohé klinické testy a názory. Sérum na mihalnice Nanolash neobsahuje parabény, umelé farbivá, atď. Preto pôsobí jemne, ale úspešne. Produkt je priehľadný, bez vône a má polotekutú konzistenciu. Naviac je jeho aplikácia, vďaka tenkému aplikátoru, neuveriteľne jednoduchá. Originálne sérum na mihalnice Nanolash sa dá zakúpiť len z webovej stránky výrobcu. Elegantné balenie v čiernej matnej farbe obsahuje 3 ml (0.1 OZ) produktu, čo stačí pre 6 mesiacov pravidelného používania.

Ak potrebujete viac informácii, prosím navštívte oficiálnu webovú stránku Nanolash.

VEĽKÉ TESTOVANIE

Test trval tri mesiace, celkovo presne 91 dní. Porotkyne začali kúru 1.apríla a skončili 30.júna. Počas tohto obdobia si nanášali sérum pravidelne a značili si všetky postrehy.

K štúdii bolo prizvaných 30 žien. Ich vek bol v rozsahu od 18 rokov (najmladšia) k 62 rokom (najstaršia). Pred testom bojovali používateľky s mnohými rôznymi problémami. Reprezentatívna skupina sa vybrala tak, aby spojila osoby, očakávajúce odlišné účinky. Preto medzi učastníkov patrili ženy, ktorých riasy boli prirodzene krátke, oslabené pravidelným predlžovaním alebo hormonálnymi výkyvmi (napríklad po tehotenstve a kojení), podráždené nesprávnymi produktmi na líčenie a odličovanie a dokonca aj po chemoterapii. Sérum na mihalnice Nanolash je navrhnutý tak, aby zdolal všetky vyššie spomenuté problémy.

nanolash - serum na mihalniceVýsledky veľkého testovania ukázali, že sérum na mihalnice Nanolash je účinné. Po prvom mesiaci používania ho 67% zúčastnených ohodnotilo pozitívnym názorom. Zvyšok zákazníčok si počas tohto obdobia nevšimlo žiadne zlepšenie. Po ďalších 4 týždňoch sa počet spokojných žien s účinkami Nanolash zvýšil na 84%. Avšak, najpôsobivejšie výsledky si všimli po ukončení kúry. Keď im bola položená rovnaká otázka o stupni spokojnosti, 100% recenzentiek odpovedalo pozitívne! Ba čo viac, 9 z 10 žien súhlasilo, že sérum na mihalnice Nanolash je produkt, ktorý by odporúčali. Rovnaký počet zúčastnených tvrdilo, že by si produkt kúpili znova a používali by ho, aby si udržali jeho účinky.

Naviac bolo najväčšou výhodou pre väčšinu žien zloženie a formula produktu. 95% žien zmienilo bezpečné a prírodné zložky ako najdôležitejší aspekt produktu. Žiadna z recenzentiek nemala žiaden problém s aplikáciou alebo účinkami séra. Teda, 3-mesačný spotrebiteľský test dokázal, že sérum na mihalnice Nanolash je vhodný pre každého.

Navyše, porotkyne si mimoriadne všimli jednoduché používanie. Riedka konzistencia a rýchle vstrebanie zaručili, že proces aplikácie produktu na líniu rias bol jednoduchý a príjemný. Mnoho žien v dotazníku zaznamenalo, že produkt sa nanáša rovnako ako očná linka. Avšak, aplikácia je oveľa jednoduchšia a vyžaduje si menej presnosti.

Okrem toho, 92% žien súhlasí, že Nanolash je vysoko účinný produkt. 88% testerov tvrdí, že sérum viditeľne zlepšilo stav ich mihalníc počas prvých 4 týždňov používania. Nie všetky si však všimli zahustenie alebo predĺženie. Avšak, tieto účinky sa objavili u všetkých zúčastnených po prvom mesiaci používania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *