Tweexy. Manikúra s týmto malým pomocníkom je taká jednoducha!

Perfektná manikúra je znakom ženskej krásy. Hoci je najväčším trápením každej ženy jej vytváranie – ťažké, časovo náročné a vyžadujúce si precíznosť. Jednou alternatívou je nechať si robiť manikúru v salóne krásy. Čo ak preferujeme robiť si manikúru doma? Predstavujeme vám Tweexy – miniatúrny prístroj na manikúru.

Maľovanie nechtov doma má svoje plusy a mínusy. Na jednej strane môžeme vytvoriť manikúru, ktorá dokonale odzrkadľuje našu predstavu, ale na druhej strane je to otupná práca. Vymýšľame stále viac a viac trikov, ktoré by mali pomôcť s ľahším lakovaním nechtov, rýchlejším schnutím, ľahším odlakovaním laku, ktorý sa dostáva pod necht alebo výraznejším dekorovaním. A čo tak fľaštička, ktorá sa ťažko drží s namaľovanými nechtami? Odpoveďou je Tweexy!

Výrobca tohto inovatívneho prístroja práve vyriešil jeden z najväčších problémov žien po celom svete, ktoré si sami robia manikúru. Nemusíte už hľadať najpohodlnejšie miesto na lakovanie si nechtov. S Tweexy si môžete lakovať nechty aj na pikniku, vo vlaku alebo vo vašom obľúbenom kresle pred telkou. Ako to funguje? Vyzerá to tak, že inovácia tohto prístroja spočíva v jeho jednoduchosti.

Tweexy je silikónový držiak fľaštičiek od laku na nechty, ktorý sa nastokne na prsty tak, ako prsteň. Dva silikónové, jemné prstene zodpovedajú veľkosti vašich prstov a zaručujú stabilitu. Avšak, celá forma Tweexy je vytvorená tak, aby mohla udržať fľaštičku hocijakej veľkosti a zároveň tak, aby bola náležite zabezpečená pred vypadnutím. Tweexy je bezpečný, jednoduchý a veľmi dobre premyslený prístroj.

Tweexy sa pomaly začína dostávať do Európy z USA, kde je práve teraz na vrchole svojej popularity. Prístroj sa dá kúpiť online za asi 11,90€. Niektorí si myslia, že je to príliš veľa a čakajú na čínsky ekvivalent. Pre iných je cena adekvátna k inovácii a užitočnosti tohto produktu. Musíme povedať, že takéto riešenie, ktoré uľahčuje používanie fľaštičky od laku na nechty, si zaslúži potlesk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *