Všetci vieme, že dobre známi švédsky obchod zbožňuje spoluprácu so svetovo známymi dizajnérmi

Všetci vieme, že dobre známi švédsky obchod zbožňuje spoluprácu so svetovo známymi dizajnérmi. Teraz všetci rozprávajú o spolupráci H&M s francúzskym módnym domom Balmain. Rada, ktorá je výsledkom mesiacov spolupráce oboch značiek, nie je ďalšou kolekciou oblečenia. Tento krát si títo svetoví velikáni módy stavili na vône a vytvorili limitovanú edíciu ženských parfumov – Balmain x H&M!

Tento švédsky obchod na hlavnej triede vám nemusíme predstavovať. Založil ho Erling Persson v roku 1946 a od jeho začiatku chcela značka predávať kvalitné oblečenie za dobré ceny. Avšak, Hennes & Mauritz nie je len o oblečení, ale aj o topánkach a kozmetike. Balmain je o rok staršia značka, ktorá pochádza z Francúzska. Jej obdobie rozkvetu trvá už niekoľko rokov, od kedy sa kreatívnym riaditeľom tohto módneho domu stal Olivier Rousteing, mladý a odvážny dizajnér. Balmain je hlavne o exkluzívnom oblečení. Samozrejme, nič nestálo v ceste spolupráci týchto dvoch značiek.

Výsledkom spolupráce oboch značiek, ktoré sú úzko spojené so svetom módy, je limitovaná edícia ženských parfumov, označená logom Balmain x H&M. Táto luxusná eau de perfume má neuveriteľne elegantnú, sviežu a dômyselnú vôňu. Hlavne existuje mnoho narážok na charakter Balmainu – inovatívny a kreatívny v rockovom štýle. Aká je vôňa Balmain x H&M? Predovšetkým, klasické biele kvety v kombinácii so silnou arómou bieleho pižma a vôňou dreva. Najintenzívnejšou vôňou je jazmín, vďaka ktorému sú tieto parfumy veľmi ženské a elegantné klasiky.

Oliver Rousteing, ktorý chce osviežiť imidž značky, ich teraz propaguje nie len dobrým dizajnom, ale aj v spolupráci so známymi ľuďmi šoubiznisu a svetovo známymi značkami. Niet divu, že línia parfumov Balmain x H&M je extrémne úspešnou spoluprácou značiek. Parfumy, vytvorené pod dvojitým názvom, sú perfektnými výrobkami pre sebaisté ženy, milujúce cennosti a vôňu luxusu. Parfumy, uzavreté v 100ml fľaštičkách, budú distribuované do 80-tich obchodov po celom svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *