Ako zlepšiť odolnosť pleti? Ultimune od Shiseido

Ultimune od Shiseido má dva prípravky, ktoré podporujú odolnosť pleti. Sú to Power Infusing Concentrate a očný krém Power Infusing Eye Concentrate. Boli vyvinuté na základe mnohých rokov výskumu o autoimúnnom systéme pokožky.

Kozmetika Ultimune od Shiseido je určená pre všetky typy pokožky a ženy každého veku. Hlavným účelom tejto kozmetiky je priniesť výživné zložky hlboko do štruktúry pokožky a ochrániť kožné bunky pred škodlivými látkami s vonkajšieho sveta. Prečo je to také dôležité? Pri vykonávaní testov v továrni Shiseido sa zistilo, že odolnosť kožných buniek sa vekom znižuje. Spojenia medzi nimi upadajú, znižujú sa hladiny kolagénu a elastínu, klesá regeneračná schopnosť pleti. Zároveň je pokožka náchylnejšia na znečistenie, slnečné žiarenie, ale aj na látky v kozmetike, lieky a spracované potraviny.

Sérum Power Infusing Concentrate od Shiseido má spevňujúce a hydratačné schopnosti. Vďaka obsahu prírodných látok vyzerá pleť mladšie a krajšie. Spojenia medzi bunkami sa upevňujú, pleť sa zjednocuje, zlepšuje sa ovál tváre a pleť nie je náchylná na škodlivé vonkajšie faktory. Sérum Power Infusing Concentrate by sa malo nanášať ráno a večer na čistú pleť. Pre aplikáciu stačí malé množstvo. Kozmetiku nanášajte na líca, čelo, nos a bradu a masírujte ním tvár pomocou krúživých pohybov.

Očný krém Power Infusing Eye Concentrate vyhladzuje opuchy a redukuje tmavé kruhy okolo očí. Tiež odstraňuje vrásky okolo očí, suchú pokožku a škvrny, ktoré sa môžu objaviť po dlhom opaľovaní. Pokožka okolo očí sa vyjasňuje, je vyživená a regenerovaná. Očný krém Power Infusing Eye Concentrate od Shiseido by sa mal nanášať dvakrát denne, hneď po čistení tváre. Kozmetiku aplikujte pomocou vašich prstov na horné a dolné viečko a potom ju vklepte pomocou jemnej masáže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *