Prírodný olej na vlasy

Nanoil vlasový olej – lebo na každom vašom vlase záleží!

Malo by sa to povedať priamo a úprimne: už viac nemusíte robiť kompromisy v starostlivosti o vlasy.

Až doteraz ste sa museli zaoberať rovnakými problémami ako väčšina žien: každý kozmetický prípravok na vlasy mal nejakú chybu. Buď mal v sebe veľa chemických látok, parabénov alebo silikónov alebo vám kučeravil a zmatňoval vlasy…a dokonca aj vtedy, keď začali vlasy vyzerať celkom dobre vysvitlo, že alkohol alebo iná ingrediencia prítomná v zložení, vám začala vlasy vysušovať.

Teraz sa všetko zmenilo. Nemusíte svoje vlasy trápiť umelými látkami, aby znovu vyzerali prekrásne. Nepotrebujete kontroverzné ingrediencie na urýchlenie rastu vlasov alebo ich zahustenie (sú to zvyčajne ingrediencie, nachádzajúce sa v ampulkách na vlasy).

Nerobte kompromisy v starostlivosti o vlasy.

Nerobte kompromisy týkajúce sa vašej krásy a úcty k samej sebe.

Vlasový olej Nanoil – prečo by ste ho mali poznať

Len jediný prírodný produkt ľahko nahradí množstvo iných vo vašej kúpeľni.

Regeneruje a obnovuje vlasy.

Stará sa o pokožku hlavy.

Robí vlasy hustejšie a urýchľuje ich rast.

Skrášľuje vlasy už po jedinej aplikácii.

Tento produkt je inovatívny a geniálny nový vlasový olej – Nanoil. Tento prípravok spĺňa očakávania. Nielenže je univerzálny a poskytuje celú škálu možností v starostlivosti o vlasy (od hĺbkovej regenerácie k okamžitému skrášleniu vlasov), ale je tiež úplne bezpečný, pretože jeho sila pochádza z prírody a látok, ktoré sú už veky využívané na zdravotné a skrášľujúce účely. Vlasové oleje (pretože o nich práve hovoríme) sú jadrom a obsahom vlasového oleja Nanoil. Vďaka nim je Nanoil mocnou zbraňou v boji za krásne a zdravé vlasy.

Jeho tajomstvo spočíva aj v odporúčaní používania. Výrobcovia vlasového oleja Nanoil vložili do výroby oleja veľa úsilia, tak, aby spĺňal očakávania 3 rôznych typov vlasov (od hustých a ťažkých, bez objemu k extrémne suchým a krehkým). Z tohto dôvodu zladili prírodné oleje podľa veľkosti čiastočiek a ich vplyvu na pórovitosť vlasov. Vlasový olej Nanoil bol uvedený v 3 verziách. Každá z nich sa hodí k rôznej pórovitosti a obsahuje vo svojom zložení rozdielne prírodné oleje. To všetko kvôli tomu, aby poskytli vlasom tú najlepšiu starostlivosť: bez vysúšania a zaťaženia, bez podráždenia a neúspechu.

Nanoil vlasový olej

Vlasový olej Nanoil – synchronizovaná krása pre vaše vlasy

Každá z troch verzii prípravku vlasového oleja Nanoil je tou najlepšou starostlivosťou pre daný typ vlasov. Každý z troch produktov pozostáva z rôznych prírodných olejov, od ktorých sa očakáva, že uspokoja potreby vašich vlasov.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Zvoľte si tento olej vtedy, ak sú vaše vlasy mimoriadne poškodené, suché a krehké. Sila tohto produktu spočíva v šiestich olejoch s výnimočnými vlastnosťami:

 • Bavlníkový olej – zjemňuje a hydratuje vlasy
 • Olej z Passion Fruit – obnovuje pružnosť
 • Púpalkový olej – odstraňuje toxíny a uzdravuje pokožku hlavy
 • Avokádový olej – sila siedmich vitamínov pre výživu vlasov
 • Mandľový olej – vyhladzuje, zaručuje bohatý lesk a zabraňuje lámaniu
 • Argánový olej – obnovuje vlasovú štruktúru a chráni vlasy pred poškodením

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou

Zvoľte si tento olej vtedy, ak sú cibuľky vašich vlasov slabé, začínajú vám vypadávať vlasy, kučeravieť sa alebo vyzerať poškodene (hlavne na končekoch). Vlasy tohto typu sú zvyčajne matné, vyžadujú si regeneráciu škôd vytvorených na povrchu a ochranu pred ďalším poškodením. Vlasový olej Nanoil v tejto verzii ponúka šesť prírodných olejov, prispôsobených stavu vašich vlasov.

 • Makadámiový olej – rýchlo sa absorbuje a reguluje vylučovanie séba na povrchu pokožky hlavy, zabraňuje masteniu vlasov, chráni pokožku hlavy pred vysušovaním a vlasové cibuľky pred oslabením
 • Argánový olej – spomaľuje starnutie vlasov, poskytuje ochranu pred teplom
 • Marulový olej – stará sa o správnu úroveň hydratácie vlasov
 • Olej z Passion Fruit – obnovuje žiarivý lesk a krotí neposlušné vlasy tak, že zabraňuje ich kučeraveniu
 • Jojobový olej – stará sa o pokožku hlavy, zabraňuje dehydratácii vlasov, hlavne na končekoch
 • Kokosový olej – chráni vlasy, obnovuje ich pružnosť, lesk a vyživuje ich

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Zvoľte si ho vtedy, ak máte husté vlasy bez objemu, ktoré sa často mastia. Tento typ vlasov sa ťažko upravuje, pretože zvykne byť nepoddajný a pri mnohých príležitostiach trpí nadmerným vylučovaním séba spojeným s lupinami.

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou bol vyvinutý na vyživenie, ochranu a vytvorenie objemu na vlasoch bez toho, aby ich zaťažil. Tento produkt je bohatý na 9 prírodných olejov pre starostlivosť o vlasy.

 • Cupuacu maslo – predchádza odstávaniu vlasov a posilňuje ich
 • Monoi olej – zabezpečuje pružnosť vlasov a stará sa o ich hydratáciu
 • Babassu olej – vyhladzuje vlasy a perfektne sa vstrebáva, čím vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažoval
 • Bambucké maslo – dodáva lesk a stará sa o hydrolipidovú vrstvu
 • Olej z Passion Fruit – antioxidant, obnovuje mladý vzhľad, lesk a pružnosť vlasov
 • Ricínový olej – nielenže posilňuje cibuľky vlasov, ale stimuluje tiež rast vlasov a chráni ich farbu
 • Bambucké maslo – chráni vlasy pred stratou vody a vysúšaním
 • Argánový olej – ochrana pred teplom, zlepšuje vitalitu, perfektne sa vstrebáva a vyživuje vlasy zvnútra a zvonku
 • Kokosový olej – prirodzená ochrana pred slnkom so SPF 10, ktorá chráni vlasy pred poškodením v dôsledku slnečného žiarenia a iných nepriaznivých atmosférických faktorov
Vlastnosti prírodných olejov zdokonaľujú početné látky, nevyhnutné pre zdravo vyzerajúce, regenerované a nádherné vlasy.

Okrem hodvábu, keratínu a vitamínov obsahuje vlasový olej Nanoil aj dve unikátne a prevratné ingrediencie, ktoré majú blahodarný vplyv na cibuľky vlasov. Tie nielenže vlasy regenerujú a posilňujú, ale tiež stimulujú ich rast a prispievajú k tomu, aby boli vlasy zdravšie. Ženy ho môžu jednoducho používať na to, aby zväčšili hustosť svojich vlasov, pretože vlasový olej pri pravidelnom používaní prebudí nečinné vlasové cibuľky k činnosti a začne vytvárať nové vlasy (takzvané detské vlasy).

Nanoil pre vlasy je komplexnou regeneráciou pre každý z troch typov vlasov, poskytujúc im nie len regeneráciu, ale aj nádherný vzhľad.

Stránky produktu: www.nanoil.sk

13 komentárov “Nanoil vlasový olej – lebo na každom vašom vlase záleží!”

 1. Sára J

  Nikdy som žiadne sérum neskúšala, ale toto si asi zaobstarám ;)

  Odpovedať
  • anna_mila

   Nedokážem si predstaviť starostlivosť o vlasy bez vlasového olejovanie. Nikdy som síce s vlasmi nemala väčšie problémy, ale od doby, čo používam séra a oleje, vyzerajú skrátka lepšie

   Odpovedať
 2. Líza91

  Super nápad. Myslím si, že séra naozaj pomáhajú s obnovou vlasov. Rozhodne nejaké z nich vyskúšam.

  Odpovedať
 3. Jela

  Páči sa mi zloženie séra pre vlasy s vysokou porozitou. Už som použila štyri oleje, ktoré sú v tejto verzii séra nanoil obsiahnuté a milujem ich! Rozhodne si sérum zaobstarám

  Odpovedať
 4. Natália

  Mám typické vlasy s nízkou porozitou a skrátka s nimi nemôžem takmer nič robiť. Hľadala som nejaký olej, ktorý by mi pomohol.

  Odpovedať
  • Juna

   Mám to podobne. Styling nepripadal do úvahy a akejkoľvek česanie vydržalo tak hodinu. Vlasy som si musela umývať každý deň. Potom, čo som ale objavila séra, sa všetko zmenilo a moje vlasy ma konečne počúvajú. Už sa tak rýchlo nemastí a sú ďaleko ľahšie. Skús to, treba bude sérum pôsobiť rovnako ako u mňa!

   Odpovedať
 5. Mária JJ

  Sérum pre vlasy s vysokou porozitou mi naozaj pomohlo, pretože som mala po rokoch bielenie vlasy v naozaj šialenom stave. Všimla som si rozdiel takmer okamžite po niekoľkých aplikáciách a jediný problém je to, koľko sérum stojí.

  Odpovedať
 6. lizzie_93

  Začala som si na vlasy aplikovať arganový olej a nemôžem sa dočkať, až uvidím pozitívne výsledky.

  Odpovedať
  • Majaa

   Najskôr som bola s výsledkami spokojná, ale potom som zistila, že zmes olejov funguje ďaleko lepšie. Nikdy som neskúšala tento nanoil, ale podľa toho čo vidím, musí byť zloženie naozaj super!

   Odpovedať
  • pani_fialka

   Najlepšie výsledky som pri sebe dosiahla s avokádovým olejom. Mala som suché a poškodené vlasy a rozdiel bol vidieť už po niekoľkých aplikáciách.

   Odpovedať
 7. Diana S.

  Olejovanie vlasov mi pomáha obnovovať moje poškodené vlasy. Použila som celý rad olejov a sér, než som našla nanoil. Odporúčam!

  Odpovedať
 8. Helena33

  Nemôžem sa dočkať, až mi toto sérum konečne príde, aby som ho mohla vyskúšať a napísať, ako funguje!

  Odpovedať
 9. AnA

  Mandľový olej je môj osobný obľúbenec. Toto ale vyzerá tiež zaujímavo :)

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *