Vytlačte si vzor na svoje nechty pomocou Nailbot!

Milovníci nádhernej a kreatívnej manikúry určite snívajú o dni, kedy si budú môcť zmeniť vzor na nechtoch akoby mávnutím čarovného prútika. Alebo možno niekoľkými kliknutiami? Vďaka Preemadonna to je možné! Nailbot je inovatívna, praktická tlačiareň pre nechty. Znie to nemožne a ešte neuveriteľnejšie je, ako funguje.

REVOLÚCIA

Nailbot je prvým krokom smerom k skutočnej revolúcii v kozmetickom odvetví, pretože predstavuje svet dokonalej manikúry na úplne novom a dokonca ešte prístupnejšom stupni. Za pár rokov môžu pokroky ako je tento, úplne zmeniť manikúru ako sme ju poznali doteraz a kozmetičky budú mať menej práce. Zatiaľ si ich však, hlavne kvôli veľmi vysokým cenám, môžeme pridať len do zoznamu tajných želaní.

Odkiaľ pochádza fenomén Nailbot?

TECHNOLÓGIA

Toto moderné zariadenie, ktoré prišlo od Preemadonna, ktorá sa zaoberá robotikou, nie je nič iné, ako zariadenie, ktoré tlačí priamo na nechty. Najprv si nalakujete nechty vybranou farbou, a potom umiestnite necht na správne miesto v tlačiarni. Po pripojení smartfónu a zvolení vzoru, môžete pokračovať v tlačení. Celá manikúra trvá len pár minút a nie je pri nej riziko krivých vzorov.

PRAKTICKOSŤ

Applikácia vzoru nebola nikdy taká ľahká. Tlačiareň Nailbot dokáže vytlačiť hocijaký vzor z obrovského množstva vzorov predpripravených od Preemadonna alebo obrázok, nahratý zo súkromnej kolekcie obrázkov. Nailbot je veľmi šikovný, spolupracuje so smartfónom a ľahko sa používa. Vďaka tomu môžeme mať na svojich nechtoch smajlíkov, kúsok pizze alebo efektné pierko. S tlačiarňou Nailbot budete na svoju manikúru nanášať vzory každý deň bez väčšieho úsilia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *